Noclegi

Salon w Małym Domku Myśliwskim

Każda pora roku jest szczególna na Gajówce. Zielone leśne lato pozwala wypocząć w zaciszu, jesień kusi grzybiarzy w lasach Polesia, mroźna i śnieżna zima obiecuje wypieki na twarzy po szalonym kuligu, wiosna ucieszy budzącym się życiem w lasach i na łąkach – zapraszamy do naszej Agroturystyki Gajówka Sajczyce przez cały rok. Piękne, spokojne otoczenie i świeże leśne powietrze tworzą optymalne warunki do wypoczynku krótko- i długoterminowego. Gospodarstwo Agroturystyczne Gajówka Sajczyce jest idealnym miejscem na Lubelszczyźnie zarówno na wakacje rodzinne, pobyty szkoleniowe, jak i romantyczne weekendy we dwoje. Przytulnie urządzone pokoje w myśliwskim stylu sprzyjają oddawaniu się relaksowi.

Do Państwa wyłącznej dyspozycji oddajemy dwa domki myśliwskie. W Dużym Domku Myśliwskim znajdą Państwo , 1 pokój 3 osobowy i 2 pokoje 2 osobowe, natomiast w Małym Domku Myśliwskim 1 pokój dwuosobowy i 2 pokoje 3 osobowe. W każdym z domków dla Państwa wygody jest  w pełni wyposażona kuchnia oraz komfortowa łazienka z prysznicem. Ciepło domowe zapewni Państwu salon z kominkiem .

Koszt pobytu w naszym gospodarstwie agroturystycznym wynosi od 50 zł – 70 zł od osoby za dobę (bez wyżywienia, w zależności od długości pobytu).

W ramach pobytu zapewniamy:

  • komfortowe pokoje z dostępem do kuchni i łazienki w części wspólnej,
  • TV Sat w salonie w każdym z domków (część wspólna)
  • drewno do kominka i na ognisko,
  • saunę opalaną drewnem (za dodatkową opłatą),
  • hamaki, huśtawki, leżaki,
  • boiska do piłki nożnej i siatkówki,
  • domki i zjeżdżalnie dla dzieci
  • możliwość organizacji imprez okolicznościowych w Myśliwskiej Sali Balowej (za dodatkową opłatą),

Jesteśmy otwarci na wszelkie inne pomysły naszych gości – pomożemy spełnić Państwu wakacyjne marzenia!

Sypialnia Miedziana w Dużym Domku Myśliwskim

 

 „Byliśmy zaskoczeni tak wysokim standardem wyposażenia pokoi. A trofea myśliwskie Gospodarza – naprawdę nadają klimat miejscu!”

Stefan z Grudziądza