Wędzenie wędlin z Gospodarzem Gajówki Sajczyce

Nie ma to jak własne wędliny… A swojskie wyroby z dziczyzny to już zupełny rarytas! Mamy w Gajówce Sajczyce wędzarnię, tak więc istnieje możliwość własnoręcznego przygotowania i uwędzenia doskonałych wędlin, pod okiem i z fachową poradą Gospodarza Gajówki Sajczyce

Jeśli marzy się Państwu przygotowanie własnych, przepysznych wędlin Gospodarze Gajówki Sajczyce służą pomocą! Możemy zorganizować odpowiednie mięso (dziczyznę oraz jako dodatek wieprzowinę i wołowinę), przyprawy i inne produkty potrzebne do przygotowania własnych przysmaków mięsnych.

Korzystając z pomocy wprawionych w wędzeniu właścicieli Gajówki mogą Państwo przygotować pyszne szynki wędzone na zimno i na ciepło, polędwice czy kiełbasy.

Gospodarz posiada własne, sprawdzone przepisy na doskonałe marynaty oraz odpowiednie proporcje mięs i przypraw przy przygotowywaniu wędlin. Jeśli do tego wszystkiego doda się dym z drzew liściastych i kilka godzin cierpliwości to sukces gwarantowany!

Jeżeli są  Państwo zainteresowani naszymi warsztatami wędliniarskimi prosimy o informację minimum 14 dni przed planowanym przyjazdem.